کرکره

کاربرد کرکره برقی

کرکره برقی در چه جاهایی کاربرد دارد ۱٫ کرکره های اتوماتیک برای مراکز تجاری و اداری ۲٫ کرکره و درب برقی برای پارکینگ منازل و کرکره مغازه ها ۳٫ کرکره برقی برای مراکز صنعتی ادامه مطلب »

معرفی واحد های تولید کرکره برقی – ریخته گری

واحد ریخته گری این کارگاه با دراختیار داشتن ۳ دستگاه کوره ۱۰ تن و یک دستگاه کوره ۵ تن باسیستم کج شونده امکان ذوب وآماده سازی انواع آلیاژهای آلومینیومی از گروه ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ را داراست. وجود یک دستگاه ریخته گری عمودی (DC) ظرفیت ریخت روزانه ۹۰ تن انواع بیلت های آلومینیومی از قطر ۶ تا ۱۲ اینچ تا طول ... ادامه مطلب »

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟ کرکره اتوماتیک نسخه به روز شده و مدرن کرکره های دستی قدیمی می باشد ولی با این تفاوت ها : کرکره اتوماتیک امنیت بیشتری دارد و با قرار گیری ابزارهای مدرن ( مثل تیغه های پازلی قلاب شده و موتور های برقی بدون صدا و با سرعت بالا ) در آن برای راحتی کار و افزایش ... ادامه مطلب »

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک : دربهای کرکره ای اتوماتیک از نظر هزینه تمام شده به صرفه میباشند ، و همینطور از نظر سختی و مقاومت ، بسیار مقاوم و آسیب ناپذیر می باشند . اینگونه کرکره ها هم می تواننده به شکل دستی مورد استفاده قرار گیرند و هم به صورت اتوماتیک با استفاده از موتور کرکره برقی بهره گرفته شود . ... ادامه مطلب »

تیغه لوکس ۷۰

تیغه لوکس ۷۰ موارد استفاده : جهت نصب درب اتوماتیک پارکینگ - درب اتوماتیک مغازه ها و درب اتوماتیک سوله های صنعتی مشخصات این تیغه : رنگبندی متنوع – بدون صدا عرض این تیغه ها : ۶۸ میلی متر ضخامت این تیغه : ۱۴ میلی متر وزن هر متر مربع : ۱۰ کیلوگرم بیشترین عرض قابل نصب : ۵ متر ... ادامه مطلب »

تیغه کرش

تیغه کرش موارد استفاده : جهت نصب درب اتوماتیک پارکینگ - درب اتوماتیک مغازه ها و درب اتوماتیک سوله های صنعتی مشخصات این تیغه : رنگبندی متنوع – بدون صدا عرض این تیغه ها : ۷۸ میلی متر ضخامت این تیغه : ۱۹۸ میلی متر وزن هر متر مربع : ۹ کیلوگرم بیشترین عرض قابل نصب : ۶ متر بیشترین ... ادامه مطلب »

ویژگی های راهبند بازویی مناسب

گوناگونی برندها و مدل های موجود در بازار موجب شده است که خریداران راهبنهای الکترونیک در هنگام خرید این محصول با سردرگمی و گمراهی روبه رو شوند.ما در این نوشتار قصد داریم با برشماردن خصوصیات و ویژگی های یک راهبند مناسب به شما در انتخاب بهترین ها کمک کنیم. موارد زیر از جمله ویژگی های راهبند مناسب است: ۱-    راهبند ... ادامه مطلب »

در باره ما

شرکت آروین درب پخش کننده تیغه کرکره برقی دورونما و دارای دو خط  رنگ در اراک ( در سایز ۸۰ ) با قیمت بسیار مناسب ،با بالاترین کیفیت و بدون سروصدا ، با رنگ ترک و در تنوع رنگی گوناگون، آماده فروش به همکاران گرامی در کلیه استان ها در سراسر ایران می باشد. ب رای اطلاع از آخرین قیمت ... ادامه مطلب »

شرکت آروین پیشه ایرانیان، تولیدکننده تیغه کرکره برقی و وارد کننده تمامی اجزاء و متعلقات انواع درب های اتوماتیک می باشد. این شرکت با ده ها سال فعالیت در زمینه ی آلومینیوم، فعالیت رسمی خود را در تولید تیغه های کرکره برقی با هدف پاسخگویی به بخشی از نیاز کشور به درب های اتوماتیک از سال ۸۹ آغاز نمود و ... ادامه مطلب »