سایر بازکن ها

برد های کنترل اتوماتیک

هر یک از برد های درب اتوماتیک مورد عرضه پایارول به دقت مطالعه گشته اند تا از انطباق آن ها با آخرین استاندارد های اروپایی مربوط به ایمنی سامانه های اتوماتیک اطمینان حاصل شود. برد های کنترل پایارول دارای مدرنترین قابلیت ها برای کنترل اتوماتیک سامانه های یک موتوره و یا دو موتوره با ولتاژ های ۲۴ولت، ۲۳۰ ولت ویا ... ادامه مطلب »

سامانه های کنترل ورود

اینترسونیکس از محصولات مورد عرضه پایارول در زمینه ی آیفون های صوتی می باشد. هر یک از این آیفون ها به صورت دیجیتال و یا آنالوگ موجود می باشند و قابلیت عملکرد با کدینگ شماده گیر را نیز دارا می باشند. شماره گیر کدینگ استفاده کننده از این محصول را به آسانی قادر به باز نمودن اتوماتیک درب ها می ... ادامه مطلب »

سامانه های کنترل دسترسی

ایمنی خانه و ساختمان خود را با دادن اجازه ورود فقط به اشخاص مجاز، تاُمین کنید. سامانه های کنترل دسترسی مدل دامینو، شامل محصولات متنوعی برای مدیریت کنترل دسترسی مانند کارت خوان های انتقال دهنده ی آنی اطلاعات، کارت خوان های مغناطیسی و پنل های کدینگ ضد خرابکاری میشود. تمامی محصولات قید شده قابلیت نصب شدن به تن هایی و ... ادامه مطلب »

بازکننده ی اتوماتیک درب های صنعتی

بازکن های اتوماتیک درب های اتوماتیک پایارول قابل رقابت با درب های صنعتی می باشند. انواع درب های صنعتی از جمله درب های تاشو، قطعه ای و یا کشویی دو لنگه را می توان با با استفاده از بازکن های مدل هرکولیز و هرکولیز پلاس اتوماتیک نمود. قدرت زیاد بازکن های درب های صنعتی ما توام با عملکرد بسیار کم ... ادامه مطلب »

جک های درب اتوماتیک ریلی

با انتخاب بازکن درب کشویی پایارول، هر نوع درب کشویی خود را مجهز به سامانه اتوماتیک نمایید. برای اتوماتیک نمودن درب کشویی خود از بین مدل های مووی و تایتانو که هم قابل استفاده در اماکن مسکونی و هم در اماکن صنعتی می باشند، انتخاب نمایید. چندین نوع درب بازکن اتوماتیک درب کشویی موجود می باشند که شامل کلاج دار ... ادامه مطلب »

جک های درب اتوماتیک لولایی

جک های درب اتوماتیک پایارول شایسته اماکن مسکونی و صنعتی می باشند. محصولات مورد عرضه شامل بازو های پیستونی، بازو های دو تکه و سامانه های درون حفره ای می باشند. در ضمن جک های پیستونی پایارول در دو نوع برقی مکانیکی و هیدرولیک موجود می باشند. هر یک از جک های درب اتوماتیک پایارول دارای سامانه خلاص کنی است ... ادامه مطلب »