نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی – فروش و نصب در سراسر ایران – نصب کلیه درب های اتوماتیک

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟ کرکره اتوماتیک نسخه به روز شده و مدرن کرکره های دستی قدیمی می باشد ولی با این تفاوت ها : کرکره اتوماتیک امنیت بیشتری دارد و با قرار گیری ابزارهای مدرن ( مثل تیغه های پازلی قلاب شده و موتور های برقی بدون صدا و با سرعت بالا ) در آن برای راحتی کار و افزایش ... ادامه مطلب »

آموزش نصب کرکره برقی

آموزش نصب کرکره برقی

دستورالعمل نصب : -۱ بازدید کارشناس نصب ( زیر کار از لحاظ شاقول بودن دیوار ، پروفیل های کناری ، اطراف و بالای کار( -۲ اندازه گیری دقیق کارشناس (عرض و ارتفاع و مطابقت با دستور کار( -۳ مطابقت اجناس پای کار با لیست اقلام در دستور کار -۴ پوشیدن لباس کار و کفش کار و کلاه ایمنی -۵ کنترل ... ادامه مطلب »

مراحل نصب کرکره برقی

مراحل نصب کرکره برقی _ بازدید کارشناس نصب ( زیر کار از لحاظ شاقول بودن دیوار ، پروفیل های کناری ، اطراف و بالای کار _ اندازه گیری دقیق کارشناس (عرض و ارتفاع و مطابقت با دستور کار _ مطابقت اجناس پای کار با لیست اقلام در دستور کار _ پوشیدن لباس کار و کفش کار و کلاه ایمنی _ ... ادامه مطلب »

نکات مهم در خرید و نصب کرکره برقی

با توجه به گستردگی استفاده از کرکره برقی در مکان های مختلف مسکونی ، تجاری ، صنعتی شرکت های تولید کننده زیادی دست به تولیدی انواع مختلف اجزای کرکره برقی با کیفیت ها و مدل های گوناگون زده اند. در هنگام انتخاب و خرید و نصب کرکره برقی خریداران باید توجه داشته باشند که علاوه بر کیفیت اجزای انتخاب شده ... ادامه مطلب »

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی از حساسیت و اهمیت قابل توجه ای برخوردار است چرا که یک نصب مناسب می تواند رضایت خاطر مشتریان را جذب کند و به آن ها راجع به کار شما اطمینان خاطر بدهد.اما اگر نصب کرکره برقی به خوبی انجام نشود حتی اگر از بهترین و با کیفیت ترین محصولات هم استفاده شده باشد باعث افول کیفیت ... ادامه مطلب »

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی نصب کرکره برقی به مهارت  و آموزش های خاصی نیاز دارد که در این نوشتار به برخی از این مهارت ها اشاره می شود.برای نصب کرکره برقی باید دو مرحله راه اندازی بخش سخت افزاری یا مکانیکی و سپس راه اندازی بخش الکترو نیکی را پشت سر گذاشت. ادامه مطلب »

نصب کرکره برقی

سیستم های شاتر رول تولید کننده ها، کشتی ها در سراسر کشور و نصب کرکره در طول آریزونا سیستم های شاتر رول تولید کننده برتر از کرکره غلتکی و پرده های سایه خورشیدی است. ما امکانات تولید خود ما را در فینیکس، آریزونا، تولید بالاترین کیفیت کرکره غلتکی و پرده های سایه خورشیدی. لطفا نگاهی به در امکانات تولیدی ما ... ادامه مطلب »