Garage Door Buying Guide راهنمای خرید درب گاراژ

 


Garage Door Buying Guide راهنمای خرید درب گاراژ

 

Single-layer doors are stamped from a single sheet of galvanized steel. These are usually the most economical of all steel doors.

 

2. Double-Layer Garage Doors

 

Double-layer steel doors have a galvanized steel skin on the outside with a thick layer of either polystyrene or polyurethane as a backer. The backer provides soundproofing and additional insulating value to the door.

 

درب گاراژ راهنمای خرید
درب گاراژ تصویردرب گاراژ یک سرمایه گذاری بزرگ است، اضافه کردن به سبک و علاقه به خانه شما. سبک، رنگ و وضعیت درب دارای یک تاثیر بزرگ در ظاهر کلی خانه خود را و درخواست تجدید نظر محدود کردن است. هنگامی که برای خرید یک درب گاراژ، در نظر گرفتن چگونه شما آن را استفاده. اگر آن را نیز در یک کارگاه، اتاق ابزار یا منطقه بازی، و سپس شما یک درب با عایق خواص خوب نیاز دارید. در اینجا چند راهنمایی برای کمک به شما بهترین درب گاراژ برای منزل شما را انتخاب کنید.
اندازه درب گاراژ

دربهای گاراژ

اولین چیزی که شما باید در هنگام انتخاب یک درب گاراژ انجام دهد این است که به تعیین چه اندازه درب شما نیاز دارید. درب گاراژ را به تناسب تقریبا در هر باز در دسترس هستند. فقط باز کردن شما را اندازه گیری و اندازه گیری به محلی شما لاو برای دریافت درب شما نیاز دارید.

سبک درب گاراژ

از آنجا که درب گاراژ بخش زیادی از بیرونی خانه خود را را تشکیل می دهند، سبک شما انتخاب می کنید باید بقیه بیرونی خانه خود را تکمیل کنید. ویندوز و پانل های پنجره یک راه برای اضافه کردن سبک و تماس های شخصی خود را به درب گاراژ. پنجره های دو paned اجازه می دهد نور طبیعی در اما نگه داشتن دمای شدید فصلی است.

راه دیگر طراحی پانل است. چهار طرح پانل اصلی برای انتخاب وجود دارد:

خیط و پیت کردن پانل های مسطح، پانل های کمی بافت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تکمیل منطقه دیوار اطراف بدون جلب توجه بیش از حد به خود درب.

درب گاراژ پنل خیط و پیت کردن

پانل های بلند مطرح شده را عمق و تمایز به درب، در حالی که با اضافه کردن به ظاهر کلی خانه.

 

 

 

  • Long-raised panels give depth and distinction to the door, while adding to the home’s overall appearance.

 

  • Short-raised panels also lend depth to the door. They are excellent additions to Victorian-style homes with intricately detailed trim, the symmetrical facades of colonial-style homes or the strong architectural lines of a Tudor home.

 

  • Painted panels add more pizzazz to plain, raised panels when the sloped portion of the panel is painted in a contrasting color.

 

 

درب گاراژ بلند برجسته پنل

پانل های کوتاه مطرح شده نیز عمق قرض دادن به درب. آنها عالی به خانه به سبک ویکتوریا با جزئیات پیچیده تر و تمیز، نمای متقارن از خانه های به سبک استعماری یا خطوط معماری قوی از یک خانه خانواده سلطنتی تودور است.

درب گاراژ کوتاه پنل برجسته

پانل نقاشی اضافه کردن pizzazz بیشتر به دشت، پانل های مطرح شده که بخش شیب پانل در یک رنگ متضاد رنگ شده است.

درب گاراژ پانل نقاشی شده

 

 

درب گاراژ ساخت و ساز

اکثر درب گاراژ یا چوب یا فولاد. درب گاراژ چوب ارائه طیف گسترده ای از گزینه. شما می توانید هر چیزی از استاندارد، طرح های مطرح شده پانل به درب که تقلید از سبک های پر اب و تاب معمولا در خانه های حمل قرن ۱۸th و ۱۹ استفاده می شود را پیدا کنید. درب های چوبی نیز در دسترس هستند در گونه های مختلف، یا رنگ و یا لکه درجه.

درب گاراژ فلزی معمولا مقرون به صرفه تر از درب های چوبی هستند و رایج ترین نوع درب گاراژ. اکثر تولید کنندگان ارائه چندین رنگ از جعبه. شما همچنین می توانید رنگ درب خانه خود را برای مطابقت با. سه نوع از درب های فلزی برای انتخاب وجود دارد:

۱٫ درب گاراژ تک لایه

درب تک لایه از یک ورق از فولاد گالوانیزه مهر. اینها معمولا مقرون به صرفه ترین از همه درب های فلزی. تنها لایه های فلزی درب گاراژ
۲٫ درب گاراژ دو لایه

درب های فولاد دو لایه پوست فولاد گالوانیزه در خارج است با یک لایه ضخیم یا پلی استایرن و یا پلی اورتان به عنوان یک حامی. حامی فراهم می کند مانع نفوذ صدا و عایق ارزش اضافی به درب. دو لایه فلزی درب گاراژ
۳٫ درب گاراژ سه لایه

درب سه لایه از مواد مشابه به عنوان دو لایه درب با علاوه بر این از پوست گالوانیزه در داخل برای حفاظت از پلی استایرن / پلی اورتان از آسیب ساخته شده است. لایه اضافی از فولاد باعث می شود درهای سه لایه قوی ترین، امن ترین و عایق صدا ترین درب گاراژ. این نیز با عایق ضخیم تر برای ارزش بیشتر R (اندازه گیری مقاومت حرارتی) در دسترس هستند. سه لایه درب گاراژ
عملکرد گاراژ: کارگاه یا زندگی مناطق

بیشتر و بیشتر مالکان با استفاده از گاراژ خود را به عنوان پسوند از فضای زندگی خود را به عنوان مناطق بازی کودکان، کارگاه های آموزشی، زمینه های سرگرمی، اتاق های لباس های شسته شده و بیشتر. عنوان فعالیت در گاراژ را افزایش می دهد، بنابراین نیاز به حفظ دمای راحت و ثابت، در این فضا می باشد.

برای اتاق زیر شیروانی، دیوارها و فضای خزیدن، شما می توانید از تکنیک های مشابه مطرح شده در مقاله ما در عایق خانه به افزایش سطح از آسایش در فضای زندگی خود را طولانی استفاده کنید. اما یکی بیشتر، اغلب نادیده گرفته، فضا در گاراژ خود را که در آن شما می توانید مقدار عایق و صرفه جویی در مصرف انرژی را افزایش می دهد وجود دارد – درب گاراژ. در زیر برخی از راهنمایی برای انتخاب درب گاراژ مناسب برای این اهداف.

کیفیت عایق خوب است. برای درب با R-ارزش از حداقل ۳ در حد متوسط ​​آب و هوای معتدل نگاه کنید. در آب و هوای شدیدتر، تا به مقدار R-10.

مهر و موم آب و هوای بین بخش. مهر و موم ممکن است به سطوح جفت گیری از پانل های طراحی شده است، یا آن را ممکن در شکل مواد واشر است که زمانی که درب بسته است فشرده شود.

پایین مهر و موم / آستانه. اگر درب با یک استاندارد مهر و موم پایین نیست، شما همیشه می توانید برای حفظ پیش نویس و باران اضافه کنید.

 

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>