کرکره برقی

انواع کرکره برقی – کرکره برقی فروشگاهی – کرکره برقی رول شاتر – کرکره برقی بیمارستان

درب کرکره اتوماتیک (کرکره برقی)

تیغه یا پروفیل  آلومینیومی  پایارول از بهترین و با کیفیت ترین بیلت های خام آلومینیوم با روش اکسترود در اراک تولید شده و در ابعاد و سایزهای مختلف موجود می باشد. رنگ این تیغه استفاده شده از رنگ پوشش فام بهترین رنگ صنایع پودری موجود در بازار ایران و دارای گارانتی دوام بر روی تیغه ها می باشد. در حال ... ادامه مطلب »

واحد طراحی و قالب سازی کرکره برقی

  در این واحد مهندسین مجرب با استفاده از نرم افزارهای طراحی از جمله CATIA و نرم افزارهای شبیه سازی مانند ABAQUS آماده طراحی هرگونه قالب می باشند کار گاه قالب سازی مجموعه، از نظر وسعت، امکانات و ظرفیت ساخت انواع قالب های اکستروژن در کشور کم نظیر است. این واحد با توجه به دارا بودن یکی از بهترین گروه ... ادامه مطلب »

واحد آندایزینگ و کوتینگ تولید کرکره برقی

واحد آندایزینگ و کوتینگ یکی از مهمترین فرآیندهای تولید محافظ مقاطع آلومینیومی، ایجاد لایه اکسید آلومینیوم به صورت مصنوعی بر روی سطوح با نام آنودایزینگ می باشد که در طول سالهای متمادی به عنوان یکی از اصلی ترین روش های حفاظت آلومینیوم مورد استفاده قرار میگیرد.در این واحد عملیات پوشش آندایزینگ و یا کوتینگ با بهترین کیفیت برروی سطح مقاطع ... ادامه مطلب »

واحد عملیات حرارتی و کار سرد اکستروژن کرکره برقی

واحد عملیات حرارتی و کار سرد اکستروژن واحد عملیات حرارتی صنایع آلومینیوم پایارول  با در اختیار داشتن کوره عمودی حرارتی انحلالی (سولوشن) و کوئنچ و بهره گیری از آخرین روش های پیشرفته فناوری گردش هوا و کنترل یکنواختی کامل دما و سیستم جدایش گازهای احتراق از هوای گرم بارگیری کوره و سرعت بالای کوئیچ، امکان انجام انواع عملیات حرارتی بر روی ... ادامه مطلب »

واحد های فرآیند تولید تیغه کرکره برقی – واحد اکستروژن

واحد اکستروژن این واحد با دارا بودن ۱۰ دستگاه پرس اکستروژن ایرانی و خارجی در ظرفیت های مختلف از ۱۵۰۰ تا ۲۸۰۰ تن، توان اکسترود انواع بیلت های آلومینیومی از قطر ۶ تا ۱۰ اینچ در گروه های مختلف آلیاژی آلومینیوم از ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ را دارا میباشد. با توجه به خصوصیات منحصر به فرد آلومینیوم از جمله سبکی وزن، ... ادامه مطلب »

معرفی واحد های تولید کرکره برقی – ریخته گری

واحد ریخته گری این کارگاه با دراختیار داشتن ۳ دستگاه کوره ۱۰ تن و یک دستگاه کوره ۵ تن باسیستم کج شونده امکان ذوب وآماده سازی انواع آلیاژهای آلومینیومی از گروه ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ را داراست. وجود یک دستگاه ریخته گری عمودی (DC) ظرفیت ریخت روزانه ۹۰ تن انواع بیلت های آلومینیومی از قطر ۶ تا ۱۲ اینچ تا طول ... ادامه مطلب »

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟ کرکره اتوماتیک نسخه به روز شده و مدرن کرکره های دستی قدیمی می باشد ولی با این تفاوت ها : کرکره اتوماتیک امنیت بیشتری دارد و با قرار گیری ابزارهای مدرن ( مثل تیغه های پازلی قلاب شده و موتور های برقی بدون صدا و با سرعت بالا ) در آن برای راحتی کار و افزایش ... ادامه مطلب »

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک : دربهای کرکره ای اتوماتیک از نظر هزینه تمام شده به صرفه میباشند ، و همینطور از نظر سختی و مقاومت ، بسیار مقاوم و آسیب ناپذیر می باشند . اینگونه کرکره ها هم می تواننده به شکل دستی مورد استفاده قرار گیرند و هم به صورت اتوماتیک با استفاده از موتور کرکره برقی بهره گرفته شود . ... ادامه مطلب »

افزایش روز افزون استفاده از در های اتوماتیک

امروزه بیشتر فروشگاه ها ، پارکینگ ها و حتا محیط های صنعتی از درهای اتوماتیک بدلیل زیبایی و امنیت بالای آن برای اتوماسیون ورودی های خود بهره می گیرند. انواع در‌های اتوماتیک با مکانیزم‌های مختلف موجود می باشند و کاربردهای زیادی نیز در ایران پیدا کرده اند. امروزه با توجه به پیدایش تمدن مدرن شهرسازی و ساختمان های با معماری ... ادامه مطلب »

کرکره شفاف دو جداره

طبق آزمایشات صورت گرفته، تفاوت تیغه های شفاف دوجداره با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر می باشد: دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد (استحکام کششی فولاد = ۶۰ MPA) مقاوم تر است. قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب. به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان ... ادامه مطلب »