درب اتوماتیک

فروش انواع تیغه و موتور درب های اتوماتیک – درب اتوماتیک آلومینیومی – درب اتوماتیک پارکینگی – درب اتوماتیک فروشگاهی

واحد های فرآیند تولید تیغه کرکره برقی – واحد اکستروژن

واحد اکستروژن این واحد با دارا بودن ۱۰ دستگاه پرس اکستروژن ایرانی و خارجی در ظرفیت های مختلف از ۱۵۰۰ تا ۲۸۰۰ تن، توان اکسترود انواع بیلت های آلومینیومی از قطر ۶ تا ۱۰ اینچ در گروه های مختلف آلیاژی آلومینیوم از ۱۰۰۰ تا ۷۰۰۰ را دارا میباشد. با توجه به خصوصیات منحصر به فرد آلومینیوم از جمله سبکی وزن، ... ادامه مطلب »

کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟ کرکره اتوماتیک نسخه به روز شده و مدرن کرکره های دستی قدیمی می باشد ولی با این تفاوت ها : کرکره اتوماتیک امنیت بیشتری دارد و با قرار گیری ابزارهای مدرن ( مثل تیغه های پازلی قلاب شده و موتور های برقی بدون صدا و با سرعت بالا ) در آن برای راحتی کار و افزایش ... ادامه مطلب »

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک : دربهای کرکره ای اتوماتیک از نظر هزینه تمام شده به صرفه میباشند ، و همینطور از نظر سختی و مقاومت ، بسیار مقاوم و آسیب ناپذیر می باشند . اینگونه کرکره ها هم می تواننده به شکل دستی مورد استفاده قرار گیرند و هم به صورت اتوماتیک با استفاده از موتور کرکره برقی بهره گرفته شود . ... ادامه مطلب »

ایمنی درب اتوماتیک

لوازم کنترل اتوماتیک هر نوع سیگنالی که شما بخواهید به سامانه اتوماتیک خود ارسال نمایید، از طریق سیم کشی و یا به بوسیله ی امواج رادیویی، پایارول راه حل ایده آل را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت. محصولات کنترل اتوماتیک پایارول شامل انواع لوازم کنترل برای درب های اتوماتیک شما می باشند.برای دستیابی آسان به اماکن خود از بین ... ادامه مطلب »

درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک با کاربرد پشت سر هم: درب های اتوماتیک پایارول نمایانگر راه حلی ساده و کامل برای اتوماتیک نمودن انواع درب های کشویی می باشند. پایارول این درب های دولنگه را تا وزن ۲۰۰ کیلوگرم پیشنهاد می کند. راه حل ایده آل با سری اتوماسیون ا SWINGY برای امنیت بیشترکاربران درب های اتوماتیک پایارول، با استفاده از لوازم ... ادامه مطلب »

درب بازکن پارکینگ های ویلایی

با اطمینان کامل که نتیجه ی تجارب چندین ساله ی شرکت در زمینه ی سامانه های اتوماتیک اماکن مسکونی می باشد، پایارول اینک انواع بازکن های درب پارکینگ خود را معرفی می نماید. سری باکستر مخصوص درب های پارکینگ را میتوان برای اتوماتیک نمودن درب های بالارو و یا زاویه ای به کار برد. باطری بک آپ که دررابطه با ... ادامه مطلب »

معرفی برند پایارول

پایارول. مکمل اماکن شما. پایارول، تولید کننده وفروشنده ی سامانه های اتوماتیک برای انواع درب و دروازه و همچنین سامانه های اتوماتیک مختلف برای انواع کاربرد های متفاوت می باشد. از پایگاه اینترنتی جدید پایارول که مملو از تصاویر باکیفیت و اطلاعات مفید می باشد دیدن کرده و محصولاتی را که پاسخگوی نیاز های شما می باشند به آسانی انتخاب ... ادامه مطلب »

ویژگی های راهبند بازویی مناسب

گوناگونی برندها و مدل های موجود در بازار موجب شده است که خریداران راهبنهای الکترونیک در هنگام خرید این محصول با سردرگمی و گمراهی روبه رو شوند.ما در این نوشتار قصد داریم با برشماردن خصوصیات و ویژگی های یک راهبند مناسب به شما در انتخاب بهترین ها کمک کنیم. موارد زیر از جمله ویژگی های راهبند مناسب است: ۱-    راهبند ... ادامه مطلب »

درب های اتوماتیک ریلی

درب های اتوماتیک ریلی به گونه ای است که یک لنگه درب که معمولاً بیشتر از دو و نیم متر است به صورت کشویی به سمت چپ یا راست رفته و فضای ورودی را به طور کلی باز می‌کند. این گونه درب‌ها برای مکان‌هایی استفاده می‌شود که اولاً به تمام فضای ورودی پارکینگ نیاز دارند و اندازه درب آنقدر بزرگ ... ادامه مطلب »

درب های اتوماتیک دو لنگه

درب های اتوماتیک دو لنگه به گونه ای ساخته شده است که دو لنگه ی درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن لنگه ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می‌آورد. در ایران بیشترین استفاده از درب های اتوماتیک از درب های دو لنگه است و بیشتر مردم درب های اتوماتیک را با این گونه می ... ادامه مطلب »