کرکره اتوماتیک

کرکره اتوماتیک چیست ؟

موتور کرکره برقی , درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

کرکره اتوماتیک نسخه به روز شده و مدرن کرکره های دستی قدیمی می باشد ولی با این تفاوت ها : کرکره اتوماتیک امنیت بیشتری دارد و با قرار گیری ابزارهای مدرن ( مثل تیغه های پازلی قلاب شده و موتور های برقی بدون صدا و با سرعت بالا ) در آن برای راحتی کار و افزایش سرعت گام های بلندی برداشته است . موتور کرکره برقی سبب بیشتر شدن امنیت می شود و هم سرعت رول شدن را کاهش می دهد . با استفاده از تیغه استاندارد می توان هررنگ و هر نوعی ، درب اتوماتیک کرکره ای را سفارش داد . کرکره اتوماتیک امنیت بسیار بالایی دارد و به هیچ وجه بدون خواست و دستور مشتری ، نمی توان آن را بازوبسته کرد . از نظر ظاهری کرکره اتوماتیک بسیار شیک و امروزی تر می باشد . و مناسب با محیطی که درب کرکره ای نصب می شود، می توان از هر رنگی برای تیغه بهه برد . سرعت این کرکره ها زیادتر شده و با بهره گیری از تیغه استاندارد میتوان از هرگونه آسیب و ضربه وارده به درب خیال خود را راحت کردد ، زیرا استاندارد ضدخش و ضدضربه می باشد و جلوی ضریه یاآسیدیدگی از آب و هوای جو سنگین را به حداقل کاهش میدهد .

چرا باید کرکره اتوماتیک نصب کنیم ؟

درب کرکره ای های قدیمی سیستم یک پارچه داشتند پس وزن بیشتری هم دارا بودند , رنگ مورد استفاده در درب های کرکره ای قدیمی , رنگ روی فلز بود و بیشتر از سه رنگ پیدا نمیشد , دربهای کرکره ای قدیمی به شکل دستی رول میشدند و برای بالابردن و پایین کشیدن زور و انرژی بیشتری میخواست . درب کرکره های قدیمی و دستی بسیار پر سرو صدا بودند و سبب تولید آلودگی های صوتی میشدند , برای رفع مشکل در رول شدن نیازمند روغنریزی روزانه داشتند . گاهی اوقات در سرمای شدید شب و گرمای روز بازوبسته نمی شدند و یا با ضربه وارده آسیب می دیدیند و شکل اولیه خود را از دست می دادند و دیگر خوب کار نمیکردند . در امنیت حقابل اعتماد نبودند و به سادگی و با شکستن قفل و کلید درب می شد آن را بالا کشیده و درون آن وارد شد .
ولی با بروزشدن تکنولوژیهای نو و بهینه شدن درب ها و با وارد شدن کرکره های برقی اتوماتیک , هم بر زیبایی درب اضافه شده و و هم با توجه به رنگامیزی گسترده گسترده ربالا بودن کیفیت رنگ ( رنگ الکترواستاتیک ) تمامی مشکل های درب های کرکره ای قدیمی حل شده و مردم را به خرید دربهای جدید و تغیر دربهای قدیمی به درب های کرکره ای اتوماتیک مجبور کرده است.

امنیت در دربهای اتوماتیک ( درب کرکره برقی ):

درب کرکره برقی تنها با اجازه و خواست موتور کرکره برقی بازوبسته میشود , موتور بازوبستهشدن درب را کنترل میکند . درب اتوماتیک کرکره ای با بهره گیری از تیغه درجه یک ( آکرول , پایارول , … )، نفوذ نا پذیر شده است و به سختی می توان به آن ها آسیب رساند تا بازوبسته نشود . تیغه های درب کرکره ای اتوماتیک بهصورت پازلی به هم متصل شده اند و هرگونه فضایی را میپوشانند . از درب های کرکره اتوماتیک با تیغه ها و موتور درجه یک , نمیتوان ورود کرد و فقط با استفاده از کنترلر و رسیور می توان آن را بازوبسته کرد . در هنگام سرقت می توان … ( با استفاده از درب های کرکره برقی چنین امکانی اصلا وجود نخواهد داشت .)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>