ویژگی های راهبند بازویی مناسب

گوناگونی برندها و مدل های موجود در بازار موجب شده است که خریداران راهبنهای الکترونیک در هنگام خرید این محصول با سردرگمی و گمراهی روبه رو شوند.ما در این نوشتار قصد داریم با برشماردن خصوصیات و ویژگی های یک راهبند مناسب به شما در انتخاب بهترین ها کمک کنیم.

موارد زیر از جمله ویژگی های راهبند مناسب است:

۱-    راهبند ها باید از حداکثر ظرفیت تردد برخوردار باشند و در صورت امکان بدون محدودیت در تردد و رفت وآمد باشند، چرا که اماکنی که در آن ها از راه بند استفاده می شود معمولا امکان شلوغی هستند.

۲-    قابلیت تجهیز به چشم الکترونیک برای ایمنی دربرخورد با موانع را داشته باشند.

۳-    دارای خروجی جهت کنترل چراغ راهنمایی باشند

۴-    قابلیت اتصال به سیستم کارت خوان کامپیوتری را داشته باشند.

۵-    قابلیت تجهیز به باطری بک آپ برای استفاده در زمان قطع برق را داشته باشند.

۶-    بازو ها در هنگام بالا و پایین شدن از سرعت بالایی برخوردار باشند تا سرنشینان اتوموبیل ها مدت زمان کمی در انتظار بمانند.

۷-    قابلیت فرمان برای روشن کردن چراغهای پارکینگ و … توسط ریموت کنترل راهبند وجود داشته باشد.

۸-    بازوهای راهبند در هنگام بالا و پایین شدن کم ترین سر و صدا ممکن را ایجاد کرده و لرزش نداشته باشند و ثابت حرکنند تا از مسیر منحذف نشوند.

۹-    قابلیت فرمان توسط ریموت کنترل(به تعداد دلخواه)، کلید دستی، کارت خوان، کلیدهای دیجیتالی  و سایر مسائل جانبی وجود داشته باشد.

۱۰-    قابلیت کنترل هم زمان توسط چندین دستگاه و ریموت کنترلر را داشته باشد چون در مکان هایی که این راهبندها نصب می شوند ، معمولا تعداد عابران و استفاده کنندگان بالاست.

راهبند های بازویی در مدل های مختلفی تولید می شوند :

- راهبند درب های یک لنگه (راهبند با یک بازو)
– راهبند درب های دولنگه (دو راهبند به صورت چپ و راست )
– راهبند درب های زیرسقفی (بازو خم شونده)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>