نکات قبل از خرید درب اتوماتیک

نکات قبل از خرید درب اتوماتیک
NEW – دریافت نقل قول رایگان برای تبدیل گاراژ با Whatprice است

درب های گاراژ های اندازه گیری (سنجشی) دیگر به راحتی تنها برای چند، نسل جدیدی از درب گاراژ با قیمت مناسب، امن و ساده است برای نصب.

در اینجا تعدادی از عوامل به نظر در هنگام انتخاب یک درب گاراژ.
درایو انواع سیستم برای درب گاراژ Automatice است

نوع سیستم درایو

۱٫ سیستم پیچ درایو

سیستم پیچ درایو دستگاه بلند کردن اجسام است که طول یک میله فولادی حرکت می کند. این سیستم نیاز به تعمیر و نگهداری با توجه به تعداد بسیار کمی از قطعات متحرک است. سیستم بدن در گاراژ سقف نصب شده است. هزینه برای سیستم درایو پیچ به طور کلی به بیش از ۱۵۰ دلار و کمتر از ۲۰۰ دلار است.

۲٫ درایو سیستم های زنجیره ای

سیستم های زنجیره ای درایو های زنجیره ای فلزی بلند کردن درب گاراژ بالا یا پایین در امتداد مجموعه ای از آهنگ های راه آهن. سیستم های زنجیره ای درایو رایج ترین و معمولا مقرون به صرفه ترین سیستم است. زنجیره درایو در طیف وسیعی از ۱۰۰ دلار تا ۱۷۰ دلار قیمت گذاری شده است.

در حرکت نزولی، سیستم درایو های زنجیره ای می سازد سر و صدای بیش از سیستم پیچ درایو. سیستم درایو های زنجیره ای در گاراژ سقف نصب شده است.

مکانیزم درایو های زنجیره ای: تا کنون دستگاه افتتاحیه محبوب ترین و مقرون به صرفه است.

۳٫ سیستم کامپیوتری کنترل

سیستم درایو کامپیوتر کنترل بدون استفاده از پیچ و یا زنجیره ای. بدن سیستم به طور مستقیم در بالای درب نصب شده است. داشتن سیستم نصب شده در بالای درب کمک می کند تا در گاراژ که سقف کم است. همچنین، آن را فراهم می کند فضای بیشتری سقف است که می تواند برای ذخیره سازی استفاده می شود.
ملاحظات و ویژگی های درب های اندازه گیری (سنجشی) برای گاراژ شما

نوع قدرت

یک موتور با قدرت به اندازه کافی برای بالا بردن درب خود را انتخاب کنید. حداقل یک موتور با نیم اسب بخار در صورتی که دارای دو درب. موتور بزرگ است به احتمال زیاد به آخرین خرد است. سعی کنید برای پیدا کردن یک موتور با “نرم” شروع و توقف. این عمل بی سر و صدا تر و ساییدگی و پارگی را به حداقل می رساند.

سرعت

درب گاراژ گران تر باز می شود بسیار سریع تر، کاهش زمان انتظار در جلوی خانه خود را. مدل باز شدن سریعتر هنوز هم در سرعت کندتر برای ایمنی بسته می شود. در نظر بگیرید که چقدر شما مایل به خرج کردن برای مدل های سریعتر.

نگرانی های ایمنی

همه درب گاراژ یکی از ویژگی های ایمنی که مانع از درب از سنجاق اشیاء. درب در جهت معکوس اگر آنها چیزی رسید. از ویژگی های ایمنی توسط قانون فدرال لازم الاجرا است. از ویژگی های ایمنی توسط باریکه الکترونیکی باعث شده است.

کامپیوتر کنترل مکانیزم اندازه گیری زمان کارکرد بهینه و سرعت از درب. این می تواند شناسایی و جبران برای شرایط مختلف – مانند اگر درب در حال آمدن است در تماس با انسداد یا بسته شدن بیش از حد سریع.

ویژگی های امنیتی

نسل جدیدی از درب گاراژ استفاده از کدهای تصادفی برای افزایش امنیت. هر زمان از راه دور استفاده می شود برای باز کردن درب گاراژ، یک کد تصادفی جدید تولید می شود. از ویژگی های امنیتی شما مانع از باز کردن درب گاراژ همسایه خود را و بالعکس. کد تصادفی جلوگیری از سرقت کد.

اگر قدرت است، همه درب گاراژ یک کتابچه راهنمای کاربر است که درب باز است. چند مدل بالا پایان یک تابع است که اجازه می دهد تا درب به باز کردن فقط یک کمی به طوری که سگ یا گربه خود را می توانید دریافت کنید.

کنترل از راه دور

مدل های مختلف با استفاده از کنترل از راه دور تک دکمه، در حالی که دیگران از راه دور با دکمه های متعدد است که می تواند چندین درب گاراژ باز است. چند دکمه کنترل از راه دور بهترین انتخاب برای افراد مبتلا به چند گاراژ، هر کدام با درب خود را است.

کنترل ثابت

کنترل ثابت به دیوار در داخل یا خارج در نزدیکی درب گاراژ نصب شده است. کنترل کننده ثابت اجازه می دهد تا بدون کنترل از راه دور، درب باز می شود. کنترل کننده های ثابت معمولا با کیت استاندارد نیست، آن است که معمولا یک و لوازم جانبی.

صفحه کلید شما را فراهم می کند وسیله ای برای قفل کردن درب برای یک مقدار مشخص از زمان، مانند زمانی که شما در سفر دور. تابع یکی دیگر از تاخیر بستن، یک مکث کوتاه بین فشار دادن دکمه و بسته شدن درب. صفحه کلید فراهم می کند بسیاری از زمان خروج با پای پیاده و بدون در حال اجرا، که dodging پرتو الکترونیکی و درب گاراژ.

روشنایی

بسیاری از درب گاراژ نور امنیتی است که در تاریخ به عنوان شما را بر روی سیستم تبدیل میشود. نور باقی می ماند فقط به اندازه کافی طولانی برای شما به مرحله از وسیله نقلیه خود و دریافت به خانه. اکثر کنترل از راه دور دارای دکمه است که روشن نور را بدون باز کردن درب.

نوشته: مایک دیویدسون

برای درب گاراژ اطلاعات بیشتر و منابع را بررسی کنید: http://www.garagedoorhq.info

منبع مقاله: http://www.ArticleGarden.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>