نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی از حساسیت و اهمیت قابل توجه ای برخوردار است چرا که یک نصب مناسب می تواند رضایت خاطر مشتریان را جذب کند و به آن ها راجع به کار شما اطمینان خاطر بدهد.اما اگر نصب کرکره برقی به خوبی انجام نشود حتی اگر از بهترین و با کیفیت ترین محصولات هم استفاده شده باشد باعث افول کیفیت کار واز دست رفتن  رضایت مشتریان خواهد شد.
مراحل نصب کرکره برقی باید با دقت و ممارست فراوانی انجام شود تا کرکره هنگام باز و بسته شدن در کمترین زمان و با بیشترین سرعت و کمترین فرسایش و صدا مواجه باشد.
همیشه قبل از نصب بهتر است که یک کارشناس نصب وضعیت دیواری را که قرار است کرکره روی آن نصب شود از لحاظ شاقول بودن دیوار ، پروفیل های کناری بسنجد و طول و عرض وارتفاع را به صورت دقیق اندازه گیری کند.
برای نصب تیغه های کرکره برقی ابتدا باید آن ها را سایز کرد و پس از اطمینان خاطر از اندازه ها تیغه اول روی درام و برش پیچ کاسه فنر و تیغه های بعدی را به صورت کشویی نصب کنید.
نکته ای که نباید فراموش شود نصب یک نوار لاستیکی روی آخرین تیغه است تا از ایجاد صدا و ضربه خوردن هنگام پایین آمدن کرکره برقی و برخورد با زمین جلو گیری شود.سپس کپس تیغه ها را بزنید و آن ها را پرچ کنید.
پس از انجام این مراحل برد الکترونیکی (رسیور) را نصب کرده و تنظیمات آن را با تنظمات ریموت کنترلر یکسان کنید.
مونتاژ موتور روی درام هم یکی از مراحل مهم نصب است که باید در انجام آن دقت کنید.
فراموش نکنید در مراحل نصب حتماً نکات ایمنی را رعایت کنید.
همیشه دقت کنید که سخت افزارهای انتخابی شما با یکدیگر هماهنگ باشد تا نصب کرکره برقی به راحتی صورت پذیرد و کرکره هنگام کار با کم ترین مشکل رو به رو باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>