موتور کرکره

افزایش استفاده از درب های اتوماتیک کرکره ای موجب رشد روز افزون تولید موتور کرکره وتیغه ی این محصول در بازار شده است.

شرکت نیز با هدف تامین بخشی از نیاز بازار در این زمینه پا به میدان گذاشته است.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹ تماس بگیرند.

موتورهای مختلفی در بازار موجود هستند که بنا بر نیاز مشتریان به فروش می رسند : ازجمله این موتورها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

۱-      موتور کرکره ساید

که از آن برای کرکره‑های اتوماتیک، سنگین و… در مراکز و مکانهای صنعتی و پارکینهای مجتمع های مسکونی که تعداد تردد آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.
از مزایای این سیستم می‑توان به آنبالانس (Unbalance) بودن آن اشاره کرد که طول عمر بیشتر و کارکرد بدون دردسری نسبت به سیستم های بالانس (Balance) (موتورهای MC و مرکزی) خواهد داشت  وجود سیستم دستی به صورت جرثقیل زنجیری در هنگام قطع برق برای بالابردن کرکره و سیستم خلاص کن در هنگام قطع برق برای پائین آوردن کرکره از مزایای دیگر این سیستم نسبت به خلاص کن سیمی در سیستم های بالانس می‑ باشد و چون در آن از فنر و کاسه فنر استفاده نمی‑شود، خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود نداشته و کارکرد با این سیستم لذت بخش خواهد بود.

۲-      موتور کرکره توبولار

شکلی استوانه ای و شبیه به لوله دارند که اصطلاحاً در صنعت موتور توبلار (Tubular Motor) نامیده میشوند. این نوع موتورها در رنجهای مختلف (با توجه به قدرت موتور) موجود میباشند همچنین با توجه به طراحی و دیزاین خاص فیزیکی در هنگام رول شدن قطر کمتری را اشغال میکنند.

۳-      موتور کرکره سانترال

این موتورها نوع قدیمی ترهستند موتور شفت و فنر و یا سانترال و به اصطلاح مرکزی نوعی موتور کرکره اتوماتیک است .

این نوع موتور در مرکز شفت قرار گرفته و با گردش کرکره را می گرداند.

موتور شفت و فنر مناسب کرکره های با ابعاد زیر ۲۵ متر مربع میباشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>