بازکننده ی اتوماتیک درب های صنعتی

بازکن های اتوماتیک درب های اتوماتیک پایارول قابل رقابت با درب های صنعتی می باشند. انواع درب های صنعتی از جمله درب های تاشو، قطعه ای و یا کشویی دو لنگه را می توان با با استفاده از بازکن های مدل هرکولیز و هرکولیز پلاس اتوماتیک نمود.

قدرت زیاد بازکن های درب های صنعتی ما توام با عملکرد بسیار کم صدا می باشد. به علاوه تک تک موتور های این بازکن ها دارای سامانه خلاص کن دستی می باشند تا در زمان قطع برق مورد استفاده قرارگیرند.

برای انتخاب نوع مطلوب بازکن اتوماتیک متناسب با وزن و عرض درب های صنتعتی خود، به کاتالوگ ما رجوع نموده و اطلاعات موجود در رابطه با مدل های مختلف بازکن های درب صنعتی را بررسی نمایید.

همه بازکن های اتوماتیک درب های صنعتی پایارول با استفاده از لوازم و مواد اولیه ی درجه ی یک ساخته شده اند. این محصولات برای بکارگیری در طی سال های متوالی طراحی و ساخته شده اند

راهبند های اتوماتیک، راهبند های ستونی اتوماتیک و سامانه های پارکینگی برای خودرو
طراحی برای اتوماتیک نمودن و محافظت: این شعاری بود که پایارول از آن به عنوان بنیاد طراحی و ساخت انواع مدل های درب اتوماتیک استفاده کرد که هریک از این محصولات عملکرد خاصی را در رابطه با مدیریت پارکینگ خودرو در مناطق درون شهری دارا می باشد.

درب اتوماتیک پایارول مجهز به آیکاروس شامل انواع راهبند های اتوماتیک با سرعت بالا و قابلیت کاربری مکرر می باشد. باطری بک آپ نیز برای سامانه های ولتاژ پایین این نوع راهبند موجود می باشد. باوجودی که راهبند های آیکاروس را می توان به عنوان راهبند حفاظتی بکار برد، توصیه می شود که برای محافظت از اماکن درون شهری و یا املاک خصوصی و یا عمومی بر علیه تروریسم و یا ورود اشخاص و یا خودرو های غیر مجاز، از راهبند های سنچوریون که یکی از مؤثرترین راهبند های ستونی اتوماتیک می باشند استفاده نمود.

در نتیجه سنچوریون یک راهبند محافظ واقعی است. هریک ازراهبند های ستونی بالارو پایارول در برابرضربه های شدید مقاوم بوده وقادر به استفاده تحت شرایط اقلیمی متفاوت می باشند.

آخرین نوع راهبند که کمتر از دیگر محصولات شرکت نیست، سامانه پارکی می باشد که این خود یک راه حل کامل و حرفه ای برای مدیریت پارکینگ ها می باشد: محصولاتی مانند دستگاه های پرداخت اتوماتیک، واحد ورود اتوماتیک و واحد خروج اتوماتیک چندی از صد ها امکانات موجود می باشند که با استفاده از آن ها می توان سامانه پارکینگ مختص به خود را طراحی نمود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>