موتورهای کرکره برقی

موتورهای کره کره برقی در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند.عمده ترین موتورهای کرکره برقی موجود در بازار موتورهای توبولار و ساید هستند.

دلیل نامگذاری موتورهای توبولار لوله ای شکل بودن آن ها است. موتورهای کرکره برقی که توبولار باشند درمدل های مختلفی به بازار عرضه می شوند.

یکی از ویژگی های مهم آن ها اشغال فضای کم در هنگام رل شدن کرکره برقی است.به علاوه این موتورها بسته به موقعیتی که در آن قرار است مورد استفاده قرار گیرند از قدرت های متفاوتی برخوردار هستند.

هم چنین این موتورها نسبت به موتورهای ساید و سنترال از قیمت مناسبتری برخوردار هستند و برای استفاده در منازل مسکونی بسیار مناسب هستند.

از دیگر ویژگی حائز اهمیت این موتورها می توان به سیستم خلاص کن دستی آن ها اشاره کرد.

این سیستم موجب می شود که در هنکام قطع برقی در توانایی باز و بسته شدن را داشته باشد.

دومین گروه از موتورهای کرکره برقی موتورهای ساید هستند.این موتورها به طور معمول برای درهای صنعتی و در مراکز صنعتی وپر تردد استفاده می شوند و از قدرت بالایی برخوردار هستند

در سیستم کرکره با موتورهای ساید از فنر و کاسه فنر استفاده نمی شود، به همین دلیل خرابی های ناشی از آنها از نظر شکستگی فنر و کاسه فنر نیز در این سیستم وجود نداشته و کارکرد با این سیستم لذت بخش خواهد بود.

وجود سیستم دستی به صورت جرثقیل زنجیری در هنگام قطع برق برای بالا بردن کرکره و سیستم خلاص کن درهنگام قطع برق برای پائین آوردن کرکره از مزایای دیگر این سیستم است .

استفاده از موتورهای کرکره برقی بستگی به محل استفاده از این کرکره ها دارد.معومالا در منازل و ساختمان های مسکونی یا مراکز تجاری به موتورهای کرکره برقی پر قدرت همانند موتورهای ساید نیاز نیست و از موتورخهای توبولار استفاده می شود .

ولی در مراکز صنعتی که درب های بزرگ و سنگین وجود دارد یا مراکزی که رفت و آمد در آن ها به هر دلیلی زیاد است از موتوره ای کرکره برقی ساید استفتده می شود.

موتور کرکره برقی توبولار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>