لیست کامل اجزای کرکره برقی

وجود انواع و اقسام شرکت های تولید کننده اجزا و متعلقات کرکره برقی باعث سردرگمی خریداران در هنگام انتخاب اجزا و برند این متعلقات می شود.

گوناگونی برند ها و مارک های مختلف در بازار تنها دغدغه مشتریان در هنگام انتخاب کالا نیست.بلکه وجود انواع و اقسام جنس های بی کیفیت چینی در بازار نیز به گمراه شدن مشتریان در هنگام خرید دامن می زند.وجود کالاهای این چینی نه تنها در زمینه این محصول بلکه در کلیه بازارهای موجود در کشور ما به وسیله ای برای سودجویان تبدیل شده است تا از بی اطلاعی و عدم آگاهی مردم استفاده کرده و کالاهای نامرغوب خود را به آن ها بفروشند.

در ارتباط با همین زمینه ما بر آن هستیم تا هموطنان عزیز را در حد بضاعت از اجزای یک کرکره برقی و کارایی آن ها آگاه کرده تا در هنگام خرید با کم ترین مشکل رو به رو باشند.

البته این نکته گفتنی است که اگر در خرید متعلقات کرکره برقی سعی در انتخاب کالاهای ایرانی داشته باشند قطعا با مخاطراتی هم چون خرید کالای بی کیفیت چینی کمتر رو به رو خواهند.شاید کالای چینی ارزان تر خریده شود اما به همان نسبت خیلی زودتر بابت خرید آن پشیمانی به وجود می اید.

در زیر برخی از مهم ترین اجزای کرکره برقی را برای آگاهی مخاطبین محترم بر می شماریم:

۱- تیغه کرکره برقی ( در انواع تیغه های آلومینیومی ،اکسترود ، فو دار ، شفاف ، پانچ و…)

۲- موتور کرکره برقی(در سه مدل کلی توبولار ، ساید ، سنترال)

۳- ریل

۴- شفت

۵- پلیت (Bracket)

6- اندکپ و یاتاقان (idler)

7- ریموت یا فرستنده کرکره برقی

۸- ریسیور یا گیرنده کرکره برقی که روی برد الکترونیک نصب خواهد شد

۹- پوشش ابتدا و انتهای تیغه ها یا کپس (Cap)

10-لاستیک تیغه انتهایی که از ضربه خوردن ناگهانی کرکره به هنگام پایین آمدن جلوگیری می کند.

۱۱-مویی داخل ریل ها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>