فروش موتور ساید به همکار

موتورهای ساید به دلیل قدرت فیزیکی بالا برای کرکره برقی های سنگین و صنعتی استفاده می شوند.کرکره های صنعتی که در کارگاه ها،سوله ها و کارخانه های صنعتی استفاده می شوند معمولا از طول و عرض زیادی برخوردار هستند و همین امر باعث سنگین تر بودن آن ها نسبت به سایر کرکره ها می شود.
به همین دلیل استفاده از موتورهای ساید که نسبت به سایر موتورهای موجود در بازار از قدرت بالاتری برخوردار هستند برای باز و بسته شدن این کرکره ها مناسب تر است.
هم چنین موتورهای ساید به دلیل کاربرد سیستم انبالانس (Unbalance) که در آن ها استفاده شده است نسبت به موتورهایی که در آن ها سیستم بالانس (Balance) به کار رفته است عمر طولانی تر و کارکرد بدون دردسرتری خواهند داشت.
یکی از مزایای این سیستم ها عدم استفاده از سیستم کاسه و فنر است .درنتیجه خرابی های ناشی از شکستگی کاسه و فنر وجود نخواهد داشت که باعث کاراتر شدن موتور و رضایت خاطر به هنگام کار با این نوع از موتورها می شود.
شرکت ما سال ها در زمینه فروش موتورهای ساید به همکار در تعداد بالا و هم چنین فروش به صورت عددی فعالیت داشته است.
مهم ترین مشخصات یک موتور ساید مناسب که در این نوشتار بررسی می شود ،تا خریداران محترم علاوه بر آگاهی از جزئیات یک موتور بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.
۱-    مجهز به سیستم دستی به صورت جرثیقل زنجیری : این سیستم موجب می شود در زمانی که برق قطع می شود امکان بالا بردن کرکره وجود داشته باشد.
۲-    مجهز به سیستم خلاص کن دستی برای پایین آوردن کرکره در زمان قطعی برق
۳-    دارای سیستم ایمنی قفل کن اتوماتیک و ضد سقوط درب در هنگام خرابی احتمالی موتور (پاراشوت)
۴-    مجهز به سیستم انبالانس و عدم وجود سیستم کاسه و فنر
۵-    کارکرد ارام بدون ایجاد صدای اضافی

فروش موتور ساید به همکار  ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹

موتور کرکره برقی توبولار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>