راهنمای انتخاب جک اتوماتیک (۱)

استفاده روز افزون از درب اتوماتیک در اماکن و ساختمان های مختلف موجب شده است که هر روز تعداد بیشتری از افراد به استفاده از این سیتم روی بیاورند.جک اتوماتیک برای تبدیل درب های لولایی معمولی به درب های اتوماتیک استفاده می شود.

جک درب های اتوماتیک در مدل های مختلف و برای استفاده در ساختمان های مختلف با کاربری های متفاوت تولید می شوند و هنگام انتخاب و خرید درب اتوماتیک لازم است که مشتریان نسبت به برخی از از ویژگی های مهم و کاربردی دقت کنند. در این نوشتار مهم ترین ویژگی هایی که هنگام خرید جک باید به آن توجه کرد را بر می شماریم تا به افزایش آگاهی هموطنان عزیز برای خرید جک کمک شود.

وزن هر لنگه درب: اولین پارامتر مهم در هنگام خرید جک وزن هریک از لنگه های درب است.
با در نظر گرفتن وزن تقریبی هر لنگه درب ، باید جکی انتخاب شود که حداکثر قدرت جا به جایی آن بیشتر از وزن درب باشد. ( عدد ذکر شده در کاتالوگ ها برای یک بازو و در حقیقت یک لنگه درب در نظر گرفته شده است.)
طول هر لنگه درب:بعد از تخمین وزن لنگه ها لازم است طول هر لنگه را نیز اندازه گرفت.در واقع طول لنگه های درب دومین پارامتر مهم است.
با اندازه گیری طول هر لنگه درب ، باید جکی انتخاب شود که این پارامتر در آن مساوی یا بیشتر از طول درب باشد. به طور کلی برای در های عریض تر باید از جک های بلندتر استفاده نمود.
میزان تردد در روز:حجم ترافیک و رفت و امد در طول روز و تعداد دفعاتی که جک باید درب را باز وبسته کند ،سومین ویژگی است که باید در نظر گرفته شود.
برای این پارامتر معمولاً در کاتالوگ ها اعدادی ذکر شده است ولی در حالت کلی هر چه میزان تردد بیشتر باشد باید از برندهای معتبرتر و با کیفیت تر استفاده شود .

برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>