درب بازکن پارکینگ های ویلایی

با اطمینان کامل که نتیجه ی تجارب چندین ساله ی شرکت در زمینه ی سامانه های اتوماتیک اماکن مسکونی می باشد، پایارول اینک انواع بازکن های درب پارکینگ خود را معرفی می نماید.

سری باکستر مخصوص درب های پارکینگ را میتوان برای اتوماتیک نمودن درب های بالارو و یا زاویه ای به کار برد. باطری بک آپ که دررابطه با موتور های ۲۴ ولتی به کار گرفته می شود در زمان قطع بودن برق به عملکرد معمولی دستگاه ادامه می دهد. کلیه ی دستگ ها های پایارول دارای سامانه خلاص دستی نیز میباشند که این در هر مقطعی سامانه اتوماتیک را تبدیل به دستی مینماید.

طراحی هریک از بازکن های درب پارکینگ پایارول آنچنان است که دستگاه پس از نصب جریی از ساختار درب پارکینگ شده و بدون سر و صدا و جلب توجه به کار خود ادامه می دهد. به علاوه کلیه ی لوازم و مواد اولیه که در ساخت این محصولات به کار گرفته شده اند از نوع مرغوب و دارای عمر مفید بسیار زیادی می باشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>