درب های اتوماتیک لولایی

درب های اتوماتیک لولایی انواع دیگری از درب های اتوماتیک هستند که در بازار وجود دارند و به طور معمول در ویلاها ،باغ ها ، پارکینگ های منازل مسکونی و… استفاده می شود

مکانیزم کار این درب ها به گونه ای است از دولنگه که به وسیله جک بازویی باز و بسته می شوند ساخته شده اند.

در واقع این سیستم جک بازویی _ لولایی است که باعث می شود حتی درب های ساده نیز به صورت اتوماتیک کار کنند.البته به دلیل مشکلات احتمالی استفاده از این سیستم در مکان هایی که عرض معبر ورودی آن ها زیاد است یا از لنگه های درب سنگین استفاده می شود  یا تردد و عبور و مرور در طول شبانه روز در آن ها زیاد است ،توصیه نمی شود.چرا که احتمال خرابی جک اقزایش می یابد.

برای نصب جک درب های لولایی باید عواملی هم چون فضای پشت درب ٬شکل و فاصله درب ها از دیوار یا ستون کناری را در نظر گرفت اما در نهایت این جک ها معمولاً در فاصله پنجاه تا هشتاد سانتی متری از سطح زمین نصب می شوند و در موارد استثنایی که شرایط مهیا نباشد، در نزدیک زمین ٬ وسط درب و یا بالای آن متصل گردد.

از قابلیت های این درب ها می توان به استفاده از یک لنگه اتوماتیک یا دو لنگه اتوماتیک به صورت همزمان اشاره کرد.

در بیش تر مواقع از یک لنگه اتوماتیک برای عبور و مرور افراد و از دو لنگه برای عبور مرور اتومبیل استفاده می شود.

هم چنین بسته به نوع جک اتوماتیکی که در دربازوو های اتوماتیک لولایی به کار می رود می توان سرعت باز و بسته شدن درب ها را تنظیم کرد .

از مزایای دیگر این سیستم قابلیت نصب انواع قفل های الکترونیک می باشد که باعث افزایش ضریب امنیت ساختمانی که درب در آن مورد استفاده قرار گرفته است می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>