درب های اتوماتیک تلسکوپی

درب های اتوماتیک تلسکوپی بیشتر در ورودی هایی که نیاز به بازشوی بیشتری دارند استفاده می شود مانند مراکز تجاری و بعضی از اماکن عمومی که در آن واحد نفرات زیادی عبور می کنند.
مکانیزم این درب ها مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت که در این درب ها چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش ۳۰ درصدی بازشو نسبت به مدل های کشویی دو لنگه می گردد.
با اتکا به این سیستم می توان ورودی هایی تا عرض ۳٫۵ متر و ارتفاع ۲٫۵ متر ایجاد نمود درب های اتوماتیک تلسکوپی به صورت یک طرفه نیز قابل اجرا می باشند. در این درب ها استفاده از شیشه های ۱۰ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر مرسوم می باشد. انتخاب وضعیت های اتوماتیک، همیشه باز، همیشه بسته، حالت زمستانی یا نیمه باز، ورود ممنوع و یا خروج ممنوع برای کاربر در دسترس است.
افزون بر این با نصب سیستم های کنترل تردد و یا ریموت کنترل و همچنین برنامه های زمان بندی در بعضی از اپراتورها برای کاربران امکان پذیر می باشد و ایشان را قادر به کنترل ورودی و خروجی ها می سازد. وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترلرهای هوشمند با قابلیت ضد برخورد امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با درب های تلسکوپی تامین می کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>