درب اتوماتیک

شرکت آروین پیشه ایرانیان (تولید کننده کرکره برقی) با سال ها تجربه در امر تولید درب اتوماتیک-کرکره برقی-کرکره فروشگاهی در بهترین کیفیت توانسته است بازار قابل ملاحظه ای در ایران بدست آورد.

 

مزایای درب اتوماتیک

مزایای درب اتوماتیک پارکینگ را دست کم نگیرید

وقتی درب پارکینگ خود را با فشردن یک دکمه در حالیکه در گرمای فضای داخل ماشین خود نشسته اید، باز می کنید و به داخل پارکینگ می رانید بدون اینکه از ماشین پیاده شده و آن راقفل کنید وسپس درب پارکینگ به طور اتوماتیک پشت سرتان بسته می شود، احساس بسیار دلپذیری را تجربه می کنید. اگر فقط یک بار از یک درب پارکینگی اتوماتیک در پارکینگ منزل خود استفاده کنید، شگفت زده می شوید که چگونه تا به حال بدون آن زندگی کرده اید؟

استفاده از درب اتوماتیک ( درب های پارکینگی ریموتی ) نه تنها به شما آسایش خاطر و احساس لذت می بخشد همچنین امنیت و حفاظت از ملک تان را نیز به شما هدیه می دهند. لازم نیست که یک درب پارکینگی جدید بخرید تا بتوانید از مزایای اتوماسیون بهره مند گردید. اغلب یک سرویس سریع و انجام مقداری اصلاحات و ترمیم می تواند درب ها را برای اتوماتیک سازی آماده و استاندارد کند.

شرکت آروین پیشه ایرانیان (تولید کننده درب های اتوماتیک) دامنه وسیعی از درب های پارکینگی مختلفی را اتوماتیک سازی کرده است بنابراین  هنگامی که از اتوماسیون درب های پارکینگی سخن به میان می آید کارشناسان ما، از صاحب نظران در این زمینه هستند.کارشناسان ما دارای مهارت و دانش کافی می باشند تا بهترین راه حل مورد نیاز را به شما ارائه دهند. کارشناسان ما فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرند تا انتخابی را که برای نیازتان بهترین اند، به شما پیشنهاد کنند.

ما فاکتورهایی مانند مواد و اجزای سازنده ای که درب پارکینگی شما از آنها ساخته شده است، اندازه ها و ابعاد درب و وزن آن و میزان تردد لازم را مورد توجه قرار می دهیم تا از این طریق بهترین راه حل را جهت اتوماسیون درب پارکینگ شما ارائه دهیم که نه تنها نیاز امروزتان را برآورده سازد بلکه به کار کردن خود با کیفیتی عالی به طور یکنواخت در طی سالها ادامه دهد.

کارشناسان ما در بخش نصب سیستم بسیار سریع و با کفایت عمل می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما باشند. اگر به اتوماتیک سازی حرفه ای درب خود نیاز دارید و نیاز به راهنمایی جهت انتخاب راه حل بهینه دارید هم اکنون با ما تماس بگیرید، همکاران ما مشتاق به یاری رساندن به شما عزیزان می باشند. هدف ما ضمانت نهایت رضایت شماست.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا تجربیات گسترده خود برای خدمت به شما در اختیارتان قرار دهیم.

کرکره برقی شرکت آروین پیشه ایرانیان (تولید کننده درب های اتوماتیک)  با سالها تجربه در تولید درب های اتوماتیک مزایای کرکه برقی را بصورت ذیل میداند

زیبایی فوق العاده کرکره برقی اتوماتیک متفاوت با کرکره های سنتی

- ایمنی بی نظیر به دلیل نوع خاص طراحی کرکره برقی

-این نوع کرکره برقی از جنس آلومینیوم سخت کاری و تقویت شده دوجداره

- عایق نسبی صوت و حرارت و برودت در کرکره فروشگاهی

- امکان ساخت یکپارچه در ابعاد مختلف و غیر متعارف در کرکره اتوماتیک

- آسانی کاربرد به همراه امنیت بالا در کرکره برقی- عدم اشغال فضای مفید در عرض و ارتفاع ورودی در کرکره برقی

- کرکره برقی دارای قفل الکترو مکانیکی داخلی و بی نیاز از قفل و کلید

-  کرکره برقی سازگار با کلیه سیستمهای کنترل هوشمند(بی ام اس)

- سرعت عملکرد و استفاده مطلوب از زمان در کرکره برقی

- تنوع بسیار در طرح و رنگ در کرکره برقی

- مقاومت و عمر بسیار بالای رنگ و عدم نیاز به رنگ آمیزی دوره ای در کرکره برقی

- امکان ایجاد هارمونی با طراحی معماری محیط در کرکره برقی

-قابلیت عملکرد دستی در هنگام قطع برق در کرکره برقی

کاربری:

کرکره فروشگاه، سوله و کارخانجات، پنجره ها، پارتیشن های اتوماتیک

آروین (تولید کننده درب های اتوماتیک) نصب کرکره برقی را آموزش میدهد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>