درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک :

دربهای کرکره ای اتوماتیک از نظر هزینه تمام شده به صرفه میباشند ، و همینطور از نظر سختی و مقاومت ، بسیار مقاوم و آسیب ناپذیر می باشند . اینگونه کرکره ها هم می تواننده به شکل دستی مورد استفاده قرار گیرند و هم به صورت اتوماتیک با استفاده از موتور کرکره برقی بهره گرفته شود . درب کرکره اتوماتیک سبک بوده و به سادگی رول می شوند . ویژگی پازلی بودن تیغه ها , که تیغه ها به یکدیگر قلاب میخورند سبب شده تا کرکره ها قطر گمتری را در هنگام رول شدن بگیرن و فضای کمتری را اشغال کنند . این کرکره ها در برابر آسیب آب و هوای نا مناسب , مقاومت نشان داده و آسیب ناپذیر می باشند . احتیاج به روغن ریزی یا تعمیر در بازه زمانی خاص ندارند . در بروز هرگونه آسیب بر تیغه ها , میتوان , با تغیره تیغه آسیب دیده , به راحتی و صرف هزینه بسیار اندک , درب را نوسازی کرد . کرکره برقی , می تواند از چندین تیغه رنگی کنار هم مورد بهره قرار گیرد , که این سبب زیبایی دوچندان کرکره های برقی شده است . اینگونه ویژگیها سبب استفاده روزافزون از این کرکره شده است . شما می توانید برای سفارش , خرید و مشاوره تیغه های کرکره برقی با ما تماس برقرار نمائید : ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹

کرکره اتوماتیک به دلیل ساختار بسیار مدرنی که دارد , تهی از هرگونه درز بوده و به شکل عایق عمل می کنند . استفاده آنها در پشت پنجره یا درب های اتوماتیک شیشه ای یا دیگر جای ها سبب صرفه جویی در مصرف انرژی میگردد. دربهای کرکره اتوماتیک می توانند تا پنجاه درصد از هدر رفت انرژی بکاهند ، اجرای یک درب اتوماتیک کرکره ای در برابر : یک درب شیشه ای یا شیشه های سکوریت میتواند جلوی هدر رفت انرزی را تا اندازه ی ۵۰% کاهش دهند و نقش بسیار مهمی در صرفه جوی انرژی بازی کند .

از ویژگی های مهم و اساسی , که سبب نصب یک درب کرکره ای می شود : مسئله امنیت درب های اتوماتیک کرکره ای میباشد . امنیت درب کرکره اتوماتیک بالا بوده ، به شکلی که بعضی اوقات , درب های ضد سرقت نیز نامیده می شوند . کرکره های اتوماتیک با امنیت بسیار بالایشان ، می توانند سبب آسایش و آسودگی خاطر شوند . این درب ها در برابر جو نا مرغوب و شرایط آب و هوایی بد ، بسیار مقاومت مشان داده و مانند یک سد عایق عمل می کنند . این کرکره ها سبب زیبایی دوچندان محیط می شوند . و ظاهر ساختمانهایی که از درب های کرکره برقی بهره میبرند را دوچندان می کند .

سرعت بازوبسته شدن درب اتوماتیک کرکره ای ، ( رول شدن درب های اتوماتیک کرکره ای ) بسیار بالا بوده که سبب آسایش میگردد و هم باعث تسریع در کار ها میشود . این کرکره ها فضای بسیار اندکی را اشغال کرده و می توانند ، به دستور مشتری در رول شدن کرکره : در سمت بیرونی صورت گیرند و یا در سمت داخلی بهره گرفته شوند .

این درب ها , به سبب ساختار مدرن خود . عایق آلودگی صدا نیز هستند و می توان آلودگی صوتی را به طرز چشمگیری اه ترکاهش داد . و سبب آسایش و آسودگی دو جندان گردد . کرکره برقی باتوجه به اندازه کوتاهی تیغه، این قابلیت را دارد تا به شکل قابل توجه ای از آلودگی صوتی ناشی از محل بکاهند .

هزینه های تعمیر , نوسازی و نگهداری درب کرکره اتوماتیک اندک میباشد .به شکلی که : تیغه این کرکره ها از اندازه ی ۴ سانتی متری شروع شده و تا اندازه یک صد میلیمتری میرسد که به شکل پازلی به یکدیگر قلاب و پیوند می خورند تا در زمان باز و بسته شدن , فضای کمتری را بگیرند و هم در هنگام آسیبخوردگی به تیغه ها به آسودگی و باصدف هزینه اندک : تیغه آسیب دیدیه شده را بیرون کشید و تیغه نو و جدید را جایگزین تیغه های آسیب دیده کرد . تیغه کرکره برقی با سیستم رنگ الکترواستاتیک , می تواند هر رنگی را به خود بگیرید و سبب زیبایی دوچندان محیط گردد .

برای خرید و سفارش تیغه های کرکره برقی , با ما تماس برقرار نمائید : ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>