درب اتوماتیک مثلثی

درب های اتوماتیک مثلثی که به آن درب های اتوماتیک زاویه دار هم می گویند، برای فروشگاه ها و اماکنی که بازشوی آن ها در یکی از ضلع های آن باشد و یا در ورودی های معمولی به منظور داشتن تنوع در فرم ورودی و زیبایی خاص در معماری بنا، طراحی گردیده است.
حرکت درب های اتوماتیک مثلثی به صورت خطی می باشد ولی با این تفاوت که لنگه درب ها باهم زاویه تشکیل میدهند که این زاویه میتواند از ۹۰ درجه الی ۱۷۵ درجه متغیر باشد. برای جلوگیری از برخورد درب ها با عابرین، امکان نصب سنسورهای ایمنی خطی وجود ندارد و از سنسورهای مایکروویو خاص استفاده میگرد که هم عمل تشخیص حرکت افراد را به عهده دارند و هم مانع برخورد درب ها با افراد میگردند.
مدار کنترل این درب ها نیز مانند مدل های پیشین کاملاً توسط کاربر و فردی که درب را نصب می کند، قابل برنامه ریزی و کنترل می باشد و همچنین امکان نصب شیشه های ۱۰ میلی متر و دوجداره امکان پذیر می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>