جک های اتوماتیک درب های کشویی

جک های اتوماتیک درب های کشویی

درب های کشویی انواعی از درب های اتوماتیک هستند که روی ریل های مخصوص حرکت کرده و به سمت چپ و راست حرکت می کنند و معبر ورودی درب بدین صورت باز و بسته می شود.

 برای باز شدن درب های کشویی از جک های مختلفی استفاده می شود.جک های اتوماتیک  فک faac یکی از انواع جک های موجود دربازار می باشد.این جک ها تا ۶ متر مربع توانایی باز کردن یک در را دارند و معمولاً برای درب های سنگین و در محیط های خاص استفاده می شوند.

حداکثر میزان ترددی که در یک ساعت به وسیله این جک ها امکان پذیر است ۷۰ مرتبه است.یعنی کمی بیشتر از یک بار در دقیقه.

نکته دیگری که راجع به این جک ها گفتنی است مجهز بودن به سیستم ضد برخورد است. این سیستم به گونه ای عمل می کند که از بسته شدن درب زمانی که فردی در حال عبور است جلوگیری به عمل آورده و به این صورت امنیت افراد را تامین می کند و هم چنین از برخورد ناگهانی لنگه های درب به یکدیگر نیز جلوگیری می کند.

این جک ها دارای خلاص کن با کلید اضطراری هستند که کمک می کند هنگامی که برق قطع می شود درب ها بسته شوند.

در مورد ویژگی های موتور این جک ها باید گفت : دارای گیربکس هیدرولیک با طول عمر بسیار بالا هستند و کلاج و و صفحه دیسک آن ها در روغن شناور است.

حداکثر وزنی که این جک ها می توانند تحمل کنند و توانایی باز وبسته شدن آن را دارند ، ۱۸۰۰ کیلو گرم است.

در آخر برای روشن شدن موضوع خصوصیات و ویژگی های جک های اتوماتیک درب های کشویی را یک بار دیگر به صورت موردی بررسی می کنیم:
• مناسب درب به وزن ۶۰۰ و ۱۸۰۰ کیلوگرم
• تعداد تردد ۷۰ مرتنبه در ساعت
• دارای گیربکس هیدرولیک با طول عمر بسیار بالا
• دارای خلاص کن با کلید مخصوص جهت موارد اضطراری قطع برق
• دارای کلاچ و صفحه دیسک شناور در روغن
• مجهز به سیستم ضد برخورد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>