جک درب دو لنگه

درب های لولایی مورد استفاده در ساختمان ها به راحتی قابل تبدیل به درب های اتوماتیک هستند.

تبدیل درب های لولایی سنتی به اتوماتیک باعث صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از امکانات خواهد شد.برای تبدیل درب های مورد استفاده در ساختمان ها تنها به جک های بازویی نیاز است ، این جک ها بر اساس وززن و طول لنگه های درب انتخاب می شوند و هنگام نصب آن ها بر روی درب های لولایی علاوه بر هماهنگی و تناسب وزن و طول لنگه های درب باید به محل نصب جک و ارتفاع آن از زمین نیز توجه داشت، تا به حداکثر کارایی ممکن دست پیدا کرد.

جک های اتوماتیک که با نام درب بازکن اتوماتیک هم خوانده می شوند در دو نوع برقی مکانیکی و هیدرولیکی تولید و به بازار عرضه می شوند.

علاوه بر نکاتی که در بالا ذکر شده این جک ها دارای سیستم خلاص کن دستی نیز هستند که در هنگام قطع برق به افراد کمک می کند تا درب را باز و بسته کنند.

در زیر انواع جک های ارائه شده توسط شرکت ما و مشخصات آن ها نام برده می شود تا مشتریان بر اساس نیاز سنجی بتوانند هریک از مدل های مورد نظر را انتخاب کنند.

۱-      جک FADINI مدل NUPI66  حداکثر قدرت هر لنگه ۵۰۰ کیلوگرم

۲-       جک V2 مدل CALYPSO  حداکثر قدرت هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم

۳-      جک FADINI مدل NUPI66  حداکثر قدرت هر لنگه ۲۰۰ کیلوگرم

۴-      جک PROTECO مدل LEADER  حداکثر قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم

۵-      جک  BFT مدل BT حداکثر قدرت هر لنگه ۲۵۰ کیلوگرم

۶-      جک  CUCCI مدل LOOK حداکثر قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم

۷-      جک  FAAC مدل ۴۱۲ حداکثر قدرت هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم

ما با تجربه چندین ساله در زمینه نصب جک های درب های اتوماتیک مخصوصا جک های درب دو لنگه به شما کمک خواهیم کرد تا با کیفیت ترین محصولات را انتخاب کنید.برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۸۵۲۵۷۹۸۹ تماس بگیرید.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>