تبدیل درب های دولنگه معمولی به درب های اتوماتیک دو لنگه

درب های معمولی مورد استفاده در منازل و آپارتمان ها قابلیت  تبدیل شدن به درب های اتوماتیک دو لنگه با ساده ترین امکانات را دارند.

تبدیل درب های دولنگه به درب های اتوماتیک امری مقرون به صرفه است و در صورت انجام این کار نیاز به تعویض کل سیستم درب نیست.

برای تبدیل به جک بازویی برای باز وبسته کردن درب ،برد الکترونیکی و رسیور ، و هم چنین ریموت کنترلر نیاز است.

مهمترین عامل در درب های اتوماتیک ، باز و بسته شدن عالی وایمنی آن است ومهمتر ازآن کارایی محصول در سالهای آتی بعد از نصب است به طوری که با حداقل هزینه و حداکثر عمر برای مشتریان کار کند .

سیستم درب های اتوماتیک دو لنگه که با جک بازویی کار می کنند، جهت درب های پارکینگ ها و منازل و یا هر جای دیگر که درب آن توسط لولا باز و بسته می شوند، طراحی و ساخته شده است . در زمـان قطع برق به وسیله کلید اضطراری یا خلاص کن، جک ها آزاد شده و درب ها به آسانی باز و بسته ( بدون ریموت کنترل) می شوند

برای انتخاب جک های بازویی مناسبی که بتوان به وسیله آن ها درب ها را اتوماتیک کرد باید نکاتی هم چون وزن لنگه های درب ، میزان تردد در شبانه روز و طول هر لنگه درب و محل نصب جک بازویی را در نظر گرفت رعایت این نکات و انتخاب جک بازویی مناسب با دری باعث افزایش کیفیت و کارایی درب می شود وکمک می کند تا لنگه های درب در کم ترین زمان ممکن باز و بسته شوند.

اگر جک بازویی در محل مناسب و فاصله مناسب از زمین نصب نشود ، و هم چنین طول و قدرت جک با وزن و طول لنگه های درب متناسب نباشد در تبدیل درب دولنگه به درب های اتوماتیک دو لنگه شکست خواهید خورد.

ما با توزیع انواع جک های بازویی به شما کمک خواهیک کرد تا به بهترین کارایی دست پیدا کنید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>