افزایش روز افزون استفاده از در های اتوماتیک

امروزه بیشتر فروشگاه ها ، پارکینگ ها و حتا محیط های صنعتی از درهای اتوماتیک بدلیل زیبایی و امنیت بالای آن برای اتوماسیون ورودی های خود بهره می گیرند. انواع در‌های اتوماتیک با مکانیزم‌های مختلف موجود می باشند و کاربردهای زیادی نیز در ایران پیدا کرده اند.
امروزه با توجه به پیدایش تمدن مدرن شهرسازی و ساختمان های با معماری های جدید، شاهد ظهور روزافزون ساختمان هایی با نماهای آلومینیومی هستیم که متاسفانه استفاده از در های پارکینگی لولایی آهنی و رنگ آمیزی شده و با دهانه ورودی محدود و همچنین دیوار هایی همراه با نرده های آهنی در ورودی اصلی محوطه ساختمان ها، از زیبایی و جذابیت آنها می کاهد و همچنین استفاده از دیوار های آجری بلند در جلو محوطه ساختمانها که باعث پنهان شدن ساختمان در پشت آنها می شود، از جلوه واقعی نمای ساختمان ها می کاهد. بنا بر این استفاده از در های اتوماتیک فانوسی آلومینیومی و استیل در تکمیل زیبایی و جلوه نمای ساختمان های مدرن بسیار موثر خواهد بود.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>